Narutowicza 10/12 - PabianiceNarutowicza 10/12 - Pabianice

Narutowicza 10/12 wzorem nowoczesnego budownictwa w łódzkim.

2 grudnia 2021
  • Opublikuj
nowe-mieszkania-w-lodzi

Funkcjonalne, budowane z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii i w zgodzie z atmosferą otoczenia – tym powinno się charakteryzować nowoczesne budownictwo. Coraz więcej jego przykładów możemy znaleźć także w Pabianicach. Jednym z nich jest wyjątkowa Rezydencja Narutowicza 10/12.

– Nowe mieszkania w Łodzi czy w Pabianicach ?
Na nowe mieszkania w Łodzi trzeba przeznaczyć większy budżet, natomiast Pabianice to kameralna i rozwojowa okolica oddalona jedyne 15 min od centrum Łodzi. Narutowicza 10/12 to projekt mieszkań bezczynszowych , unikatowy na skalę nie tylko Pabianic, który wyróżnia się na tle łódzkich inwestycji nie tylko designem, ale również nowoczesną technologią budownictwa i ekonomią. Projekt przygotowany został przez pracownie znanych architektów (mających na koncie budowę m.in łódzkiej manufaktury, przebudowy Księży Młyn czy Ogrodów Gayera) i solidnych wykonawców. Projektowany i budowany z dbałością o każdy szczegół. Cały budynek, jego otoczenie oraz same apartamenty mają zapewnić wygodę, komfort życia i prawdziwy luksus mieszkańcom. Jednocześnie pozostaną w zgodzie z charakterem otoczenia, uzupełniając zabytkową tkankę miejską.

– Najlepsza lokalizacja w Pabianicach

Rezydencja Narutowicza 10/12 powstaje zaledwie 120 metrów od ulicy Zamkowej. Bliskość centrum da więc mieszkańcom dostęp do wszystkich wygód i atrakcji, które gwarantuje miasto – sklepy, galerie, urzędy, szkoły i przedszkola – są na wyciągnięcie ręki – dlatego jest to inwestycja z przeznaczeniem dla każdego.
Komunikacja miejska (obok zlokalizowane są przystanki autobusów i tramwajów) pozwoli na dotarcie w ciągu kilku-, kilkunastu minut do dalszych części Pabianic, choćby Lewitynu czy ryneczku. W ciągu 10 minut dotrzemy do IKEI a bliskość trasy S14 i autostrady A1 to szybkie połączenie z resztą kraju. By dojechać stąd do centrum Łodzi wystarczy 15 min. autem i 20 min. Łódzkim Tramwajem Metropolitalnym. Natomiast do kina dojdziemy pieszo w 5 minut.
Rezydencja Narutowicza 10/12 gwarantuje połączenie wygody związanej z życiem w mieście z ciszą i spokojem- to możliwe dzięki lokalizacji w pierzei bocznej ulicy, nasadzeniom drzew i krzewów pochłaniających hałas i zanieczyszczenia, oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, m.in. analizy akustycznej.

– Analiza akustyczna
To właśnie analiza akustyczna przeprowadzona jeszcze na etapie projektowania pozwoliła na dobranie optymalnych do jej wyników, rodzajów ścian i stolarki okiennej. Odpowiednie materiały zapewnią najlepszą izolację i wyższe od standardów parametry akustyczne budynku. Rezydencja Narutowicza 10/12 to 19 wyjątkowych apartamentów o powierzchni od 35 do 86 m kw. To mieszkania dwupokojowe z możliwością dobudowy dodatkowego aneksu sypialnego, oraz trzy i czteropokojowe. Część z nich wyposażona jest w dodatkowe antresole. Wszystkie – co jest ewenementem na rynku – w balkony i tarasy o bardzo dużej powierzchni (nawet do 50 m2), które pozwalają na rekreację na świeżym powietrzu. Umieszczono je nad ogrodem na tyłach budynku – z dala od ulicy.
Apartamenty będą nowoczesne i bardzo dobrze doświetlone dzięki licznym przeszkleniom od podłogi do samego sufitu.
Cała rezydencja to elegancki i luksusowy budynek, wykonany z najwyższej jakości materiałów.
Niezawodny konstrukcyjnie jest też dach budynku, który jest gwarancją długowieczności i jakości. Został wykonany z aluminiowej blachy w kolorze grafitowym. To wszystko zapewni prawdziwy komfort życia i wygodę mieszkańcom, którzy będą mogli pozostawić auto w garażu i usiąść na krótką rozmowę z sąsiadem na eleganckim zielonym patio, aby potem wjechać windą do apartamentu lub wyjść do ogrodu na tyłach budynku.

nowe-mieszkania-w-pabianicach
Previous

Architekci Łódzkiej Manufaktury z nowym projektem mieszkaniowym w Pabianicach. Nowe osiedla mieszkaniowe w Łodzi i solidne doświadczenia to ich wizytówka!

Next

7 sposobów na dekoracje świąteczne – Martyna Karczewska

Narutowicza 10/12

All Rights Reserved